اخبار

November 17, 2020

تحقیق و توسعه مستقل در زمینه تولید خطوط لوله نفت و گاز در خارج از کشور شرکت فناوری لاستیک Hebei Zebung.

در 20 و 21 آگوست ، نوزدهمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی تصمیم گیرندگان نفت و گاز بین المللی چین (شنژن) (OC 2020) برگزار می شود.این کنفرانس تصمیم گیرندگان با به حداکثر رساندن منافع حاصل از تحول و کاهش تأثیرات منفی مانند مصرف داخلی سازمان ، بر بحث در مورد اجرای راه حل های دیجیتال متمرکز است!

زبونگ به عنوان تنها کسی که برای شرکت در اجلاس به کارخانه تولید میدان نفتی دریایی دعوت شده است ، زبونگ اراده شرکت کردن "رهبر صنعت پیشرفت سطح اکتشاف و تولید بینش و پیش بینی ، تحول دیجیتال و کاربرد زنجیره بلوک "در زمینه نفت و گاز ، در همین حال زبونگ سری محصولات تحقیق و توسعه مستقل از دریایی خط لوله نفت در نمایش داده خواهد شد نمایشگاه.

در این اجلاس ، Zebung تعدادی از محصولات سری لوله های دریایی خود ساخته ، از جمله شیلنگ شناور خط اصلی ، شیلنگ شناور تنگ گردن ، شیلنگ زیر آب با حلقه بدن شناور و سایر محصولات پرفروش خط لوله خارج از کشور را به نمایش گذاشت.

در روز افتتاحیه 20 ام ، Zebتوغرفهs بسیاری را به خود جلب کرد رهبران صنعت دریاییتوجه در خیلی رهبران صنعتبرداشت ، محصولات خط لوله نفت دریایی کشور ما بیشتر از طریق واردات بوده است. مانند از طریق تحقیق و توسعه مستقل و از طریق گواهینامه سیستم دوگانه BV و ISO9001 و فروش خارج از کشورآ به عنوان بسیاری از کشورها ، و می تواند تولید یک سری از محصولات لوله های دریایی نادر است. با توجه به فضای پیچیده بین المللی اخیر ، تحقیق و توسعه مستقل ، تسلط بر فن آوری اصلی ، "گیر" نیست و بیشتر و بیشتر به اجماع بسیاری از شرکت های داخلی تبدیل می شود. با یادگیری که Zebتوng از طریق تحقیق و توسعه و همکاری مستقل صنعت و دانشگاه و تحقیق ، موفقیت و نوآوری در تعدادی از فن آوری های کلیدی ایجاد کرده است ، رهبران صنعت دریایی و سیماتومر Zebung بده فوق العاده ستایش برای این عالی آپیشرفت .

اطلاعات تماس